Propak Kimya Gaziantep

Firmamız Gaziantep Eksen Temizlik Hijyen olarak Propak Endüstriyel hijyen ürünlerinin satışını tercih etmiştir.

Propak Endüstriyel son yıllarda endüstriyel temizlik ve hijyen ürünleri üretimi alanında hizmet ve servis altyapısı ile müşteri memnuniyetini sağlamış Akdeniz Bölgesinin en güçlü firmalarından birisidir.

Eskiden gelen alışkanlıklarınızı ilk kullanımda bırakacağınız, pahalı ve işe yaramayan temizlik ürünlerini bir kenara bırakmanın zamanı geldi.

Propak Endüstriyel Kağıt Gıda Hijyen Ürünleri Temizlik İnşaat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti, son yıllarda endüstriyel temizlik ve hijyen ürünleri üretimi alanında hizmet ve servis altyapısı ile müşteri memnuniyetini sağlamış Akdeniz Bölgesinin en güçlü firmalarından birisidir.

Müşteri talebini zamanında, kaliteli, en iyi koşullarda karşılamak ve; Pazarında SAYGILI, Bölgesinde LİDER, Sektöründe YÖNLENDİRİCİ bir kuruluş olmayı hedeflemektedir.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan anlayışımız, işe yüreğini koyan çalışanlarımız ve yaygın hizmet ağımızla ihtiyaçlarınıza anında ve sorunsuz cevap verebilmekteyiz. TSE / TSEK / ISO belgelerine sahip olmamız, isteklerinizin karşılanması konusunda en büyük güvencenizdir.

Amacımız müşteri memnuniyetini minimum maliyetle sağlamak ve siz değerli iş ortaklarımızla sadece bugün değil dün olduğu gibi yarınlarda da birlikte olmak ve birlikte çalışmaktır.