Tottolet Gaziantep Satış ve Servis Hizmeti

Gelişmekte olan ekonomilerdeki kalabalık iş yerleri ve bunların toplu kullanıma açık tuvaletleri, gittikçe artan hijyen problemini de beraberinde getirmiştir. Bizlerde Eksen Temizlik Hijyen ürünleri olarak Tottolet in Gaziantep yetkili satış ve servisini üstlenerek toptan perakende ürün satışı ve servis hizmetini gerçekleştirmektedir.

 

 

Tottolet Gaziantep Servis Hizmeti

Tuvaletlerinizde kullanmakta olduğunuz tottolet otomatik hijyenik klozet kapaklarınızın bakımı ve servisi yönetimimiz altındadır.

  • Montaj ve teslimat
    Profesyonel ekibimiz, Tottolet hijyenik klozet kapağınızın teslimatını, montajını ve kurulumunu fabrikamız garantisi altında yapmaktadır. Tottolet ruloların teslimatını gerçekleştirmektedir.

  • Bilgilendirme
    Profesyonel ekibimiz, Tottolet hijyenik klozet kapağınızın çalışma sistemi ile Tottolet rulo değişimi hakkında işyerinizdeki çalışanlarınıza ve temizlik görevlilerine gerekli eğitimi sağlamaktadır.

  • Teknik servis/ sarf malzeme teslim taahhüdü 
    Firmamıza yapacağınız tottolet hijyenik klozet kapak sistemleri ile alakalı her türlü teknik servis ve teslimat talepleriniz en geç 24 saat içerisinde karşılanacaktır.